Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Аудио

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: flowplayer. For information about how to fix this, see the documentation page. в функции _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (строка 1143 в файле /home/lylplssk/public_html/includes/bootstrap.inc).
Хор братии Афона - "Да молчит всякая плоть"
Русский бас-профондо - Молитва ("Миром Господу помолимся...")
Русский бас-профондо - Пред твоим крестом
Праздничный хор гефсиманского скита - Единородный сыне
Женское двуголосие - Достойно есть
Хор братии Валаамского монастыря - Трисвятое
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.