098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Великопостне ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського Пастирям, чернецтву і всім боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ. Возлюблені у Господі отці, брати і сестри!   Час земного життя, як...
Преосвященніший єпископ Боголєп розповідає про основне значення Притчі про блудного сина

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Вопросы и ответы

Вопрос: Здраствуйте, у меня вопрос, почему священники мп - не отстаивают интересы Украины об окупированном крыме росией, об донецке и луганске, той же росией,ведь очень видна эта окупация, разве Украина не самостоятельное государство от росии? почему не уважают погибших Украинских солдат?

Ответ:
Доброго часу, Артем. Пропонуємо Вашій увазі переглянути матеріали на нашому сайті: Звернення Священного Синоду , Звернення Предстоятеля Української Православної Церкви з нагоди відзначення річниці подій на Київському Майдані, що відбулися 18-21 лютого 2014 року , ЗВЕРНЕННЯ Священного Синоду Української Православної Церкви до Президента України Петра Олексійовича Порошенка , Ніхто не забутий... , Вечная память Герою , Повернення воїнів Петрівщини у рідний дім... , ЧИ ВІДДАНІ КРИМСЬКІ ЄПАРХІЇ РОСІЇ ? , В Знам’янці вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні , Представники єпархії передали гуманітарну допомогу у зону АТО І це лише мала частина того, що роблять, зокрема, представники Олександрійської єпархії. Також, ознайомтеся з подібною інформацією на сайтах інших єпархій УПЦ. Наша Церква служила і служить нашому українському народу і нашій Україні, вона пережила разом з ним всі війни і ніколи не відмовлялася від спільної долі з кожним, хто називає себе українцем, адже ми, священики, такі ж представники свого народу і країни і мало хто серед нас взагалі хоч раз був у Росії чи має якесь відношення до цієї країни. Так само, ми скорбимо і сьогодні разом з кожним небайдужим до ситуації на рідній землі. Головне, щоб сам народ не відмовився від рідної Церкви в умовах її приниження, паплюження і наклепів. Припускаємо, що Ви могли мати досвід діалогу з тими, хто думає не так, як ми, проте це не повинно для Вас бути ствердженням, що всі такі і так думають. І частіше задавайте питання: а за яких причин та умов інформація про справжню діяльність УПЦ і її масштаби не доходить до людей? З надією на Вашу мудрість і розсудливість, Олександрійська єпархія УПЦ
Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua