Архієрей вшанував пам’ять визволителів

Сьогодні, 28 жовтня, з нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників, в Олександрії відбулися традиційні заходи: літературно-музична композиція та покладання квітів до Братської могили, повідомляє «Голос Громади».

Не дивлячись на осінню похмуру погоду, вшанувати пам’ять героїв, що пройшли випробування війною та згадати страшні події Другої світової війни, прийшло близько ста олександрійців, серед яких переважно учні з міських шкіл, а також ветерани, працівники міської ради та духовенство.

У заході взяли участь Високопреосвященніший архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп у супроводі секретаря єпархії протоієрея Анатолія Штанька, благочинного округу протоієрея Михайла Бобурки та протоієрея Олексія Микитенка.

Інформацію надав диякон Кирил Божко

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.