Архієрей звершив богослужіння у Феофанії (відео)

8 та 9 серпня 2019 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у богослужінні у день пам'яті вмч.Пантелеімона Цілителя у монастирі на честь святого, що розташований в урочищі "Феофанія".

Всенічне Бдіння очолив Архієпископ Яготинський Серафим у співслужінні з єпископом Баришівським Віктором.

Літургію очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чернобильський Павел. Його Високопреосвященству співслужили також і митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, архієпископ Яготинський Серафим, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій та числене духовенство.

За богослужінням були проголошені прохання про мир та єдність в Україні.

По завершенні відбулася Хресна хода з мощами свтого великомученика та митрополит Павел привітав всіх із престольним святом і подякував за спільну молитву.

Видео:
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.