ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, Пастирям, чернецтву і всім боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ Возлюблені у Господі пастирі, всечесні ченці та черниці! Дорогі брати і сестри...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Архієрей привітав паству Світловодська з Пасхою

17 квітня 2017 року, на другий день Пасхи, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив святкову літургію у храмі Покрова Пресвятої Богородиці м.Світловодська.

Його Преосвященству співслужили настоятель протоієрей Олександр Коваленко та духовенство храму.

Цього дня чимало людей завітали помолитися разом з архієреєм та священством. Особловою радістю стало привезення Благодатного Вогню владикою.

По завершенні богослужіння архієрей привітав з Великоднем паству та розкрив поняття відношення до цього Великого і Спасительного дня. Преосвященніший владика Боголєп зазначив важливість сердечної радості, молитви і справжнього покаяння. Підкреслив, що Пасха - це не просто традиційне освячення, - це Співвоскресіння з Христом, це внутрішня повнота духовного життя і його змісту.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.