Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

Архієрей пройшов з молитвою 50 км.

Згідно інформації офіційного сайту УПЦ, 13 липня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулася традиційна щорічна молитовна хода з іконою Божої Матері «Призри на смирення» з села Білогородка в село Томашівка на Київщині, присвячена 25 річчю від дня явлення іконою Божої Матері «Призри на смирення» і 140-річчя Київського Свято-Введенського монастиря.

Хресний хід в 50 кілометрів пройшов через села Києво-Святошинського, Макарівського, Фастівського районів.

У кожного з прочан було, звичайно ж, своє, особисте прохання до Пресвятої Богородиці. Але, прийнявши на себе обов’язок багатокілометрового Хресного ходу, паломники перш за все, звершували свій соборний молитовний труд заради торжества Православ’я на українській землі.

У цій ході взяв участь і Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, благочинний Бобринецького округу протоієрей Володимир Чутора та диякон Кирил Божко.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.