098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Благодатний вогонь в зоні АТО

10 квітня 2018 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія до зони АТО було направлено чергову благодійну місію. 

До гуманітарної допомоги долучилася і Олександрійська єпархія. З благословення Преосвященнішого єпископа Боголєпа разом з протоієреєм Вячеславом Яковенком поїхав до зони АТО і голова військового відділу єпархії протоієрей Олександр Шнякін. 

Цього разу так само відвідали м.Кремінне та м.Щастя, де розташовані заклади для дітей з обмеженими можливостями та легеневими захворюваннями відповідно. Велика радість для дітей і несподіванка так скоро знову побачити своїх вже добрих друзів. 

Унікальним стало те, що священики повезли на передову та дітям Благодатний вогонь, щоб кожен відчув справжню Пасхальну радість та привітав один одного святковим «Христо Воскрес»!

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua