Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Бобринецький округ молитовно вшанував пам'ять великомученика Дімітрія Солунського!

8 листопада, у день пам´яті святого великомученика Димитрія Солунського, в Свято – Вознесенскому храмі міста Бобринець,Престольне свято лівого приділа!

Божественну літургію очолив настоятель храму  протоієрей Володимир Чутора.

Йому співслужили:

Благочинний Компаніївського округу  протоієрей Евгеній Гуменюк;

Настоятель Свято - Троїцького храму села Кетрисановка, протоієрей Миколай Сович;

Настоятель Свято - Миколаївського храму села Витязівка, протоієрей Володимир Хлистик;

Клірик Свято-Вознесенського храму міста Бобринець, протоієрей Олександр Чутора.

За Богослужінням співав Верхній хор Свято – Вознесенського храму, регент Ніна Василівна Матюхіна.

Після Євангелія зі словами проповіді , про життєвий та мученицький подвиг свтогого великомученика Дімітрія Солунського, виголосив протоієрей Володимир Хлистик.

Під час Літургії коліноприклонно помолилися  за мир та спокій в Україн!

По завершенні Літургії  священнослужителі звершили молебень святому і традиційний Хресний хід навколо храму. Протоієрей Володимир привітав усіх із Престольним святом, та подякував священикам, які прибули на Престольне свято і запросив усіх на святковий обід.

Також, у цей день Престольне свято у Свято – Димитрівському храмі с. Ново-Ігорівка Устинівського району Бобринецького округу.

Божественну літургію очолив настоятель храма преподобномучениці Евдокії протоієрей Михаїл Андрішко.

Йому співслужили;

Настоятель храму великомученика Дімітрія Солунського с.Ново-Ігорівка священик Сергій Шевченко;

Настоятель храму «Нерушима стіна» с. Березівка иєромонах Митрофан (Гуль);

Настоятель Спасо – Преображенського храму смт. Устинівка священик Олександр Гнатюк.

Після літургії відбувся традиційний Хресний хід навколо храму.

Протоієрей Михаїл привітав всіх з Престольним  святом.

Прес-служба Бобринецького округу

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.