098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Бути християнином не тільки на Богослужінні...

Протягом всього періоду, особливо в останні місяці, складної для нашої держави ситуації згуртувалися як священство, так і миряни Олександрійської єпархії в єдинодушному бажанні нікого не залишити осторонь без допомоги, без втіхи, без підтримки.

В кожний куточок благочинних округів все більше прибуває біженців із Донецької та Луганської областей, а також, наприклад, у Світловодську, ще й з Кримського півострову.

І незважаючи на те, що сьогодні у скруті багато хто серед нас, все рівно кожен намагається внести й свій внесок у допомогу ближньому. Сьогодення навчило багатьох думати не тільки про себе і свій біль, навчило бачити себе не тільки працівником, сім’янином, студентом, учнем та ін.., а й побачити у собі християнина не тільки на Богослужінні, громадянина не тільки на виборчій дільниці.

Ми чимало разів розповідали один одному про те, як жити по-християнські, часто говорили, що б зробили в тій чи іншій ситуації. І сьогодні прийшов час залишити розмови і явити власного приклада небайдужості один до одного, милосердя, толерантності, відповідальності за життєвий простір, адже той, хто не здатний на це, той і любити не може.

Ми закликаємо до миру, не вміючи першими примиритися, навіть в лоні власної родини; вимагаємо милосердя до себе, не явивши його ближньому своєму. Закликаємо до поваги, зневажаючи; любити, не люблячи.

Тож не будемо байдужими, не будемо ілюзорно думати, що ситуація обійде нас стороною, не будемо чекати дій від ближнього – самі почнемо змінювати все навколо до кращого, починаючи із себе, своєї родини. Не будемо забувати, що на нас і на те, що залишимо після себе крізь прозорі хвилі життєвого моря будуть дивитися нащадки і оцінювати наші вчинки чи бездіяльність. 

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua