098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру на Володимирській гірці був відправлений подячний молебень.

28 грудня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, біля пам’ятника святому рівноапостольному  князю Володимиру на  Володимирській гірці був відправлений подячний молебень. Це богослужіння традиційно звершується наприкінці кожного року.

Молебень відслужили ієрархи  Української Православної Церкви, у тому числі й Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, та духовенство м. Києва.

Разом з духовенством молилися Віце-прем’єр-міністр  Костянтин Грищенко, Міністр культури Леонід Новохатько, радник Президента України – керівник головного управління з питань гуманітарного розвитку Юрій Богуцький та інші високопосадовці.

Підносячи молитви, духовенство дякувало Богові за ті дари та милості, які Він щедро посилав у році, що минає, а також попросило у Всевишнього благословення та благополуччя для Української держави та  її  народу в наступному році.

Наприкінці богослужіння була прочитана молитва за Україну та  оголошено звернення Блаженнішого Митрополита Володимира до вірних Української Православної Церкви

Додаткова інформація: http://church.ua/2013/12/28/kijiv-rik-1025-richchya-xreshhennya-kijivsko...


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua