ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, Пастирям, чернецтву і ВСІМ боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ Возлюблені у Господі пастирі, всечесні ченці та черниці! Дорогі брати і сестри...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Великодній кошик (фото)

10 квітня 2018 року з благословення Його Преосвященства, Преосвященішого Боголєпа, єпископа Олександрійського та Світловодського, у Свято-Успенському храмі м.Долинська  було відслужено молебень за Україну. Очолив молебень благочинний Долинського округу протоієрей Віктор Місяйло.

В кінці молебня було освячено та передано в зону АТО Великодні кошики, які зібрали священнослужителі округу.  В молебні за Україну  взяли участь керівники району та представники громадськості.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.