А если это так, то что есть красота И почему её обожествляют люди? Сосуд она, в котором пустота, Или огонь, мерцающий в сосуде? Н. Заболоцкий Сколько удивительных ипостасей сокрыто в слове «женщина»: мать, жена, возлюбленная, вдохновительница...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Велопробіг «Молодь - Наша Надія»

3 липня,  православна молодіжна організація «Молодь-наша надія» вирушила на велопробіг, який був запланований на одному із зібрань, за ініціативи молоді і керівника – священника протоієрея Євгена Камінського.
Стартувала спортивна акція о 9 годині ранку з площі Соборної з благословення єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа .
 Участь в заїзді взяли 12 активістів.
Метою поїздки було доїхати до Спасо-Преображенського Храмe, що  в селі Талова Балка та проживати в монастирі до 5 липня. Дистанція велозаїзду становила приблизно 38 кілометрів в один бік.
Прибувши до храму, молодь була поселена в окремі будинки та забезпечена харчуванням та всім необхідним на час перебування.

Молодь мала змогу в повній мірі відчути повсякденне життя монахів та прислужників храму. Щодня хлопці та дівчата на добровільній основі допомагали на кухні , в господарстві та, навіть, на будівництві.
По вечорам та з ранку, знову таки ж, з власної ініціативи відвідували богослужіння.

Варто зазначити, що молодь була підготовлена до заходу і мала цікаву програму, серед якої були спортивні квести, екскурсія по історичним місцям та маленький музичний вечiр біля багаття.

За словами самої молоді вони змогли по-справжньому відчути духовне відродження, а найголовніше - спокій та гармонію, яку не можливо відчути в шумному місті. Всім, взявшим участь, надзвичайно сподобалось.
Повернулись всі з 'багажем' позитивних емоцій та без жодних інцедентів в дорозі.
Поїздці сприяли і погода, і загалом всі інші умови.
Данний захід Олександріською православною «молодіжкою» проводиться вже 2 рік поспіль і планується проводитись традиційно.

Прот.Євгеній Камінський

Олександр Устенко

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.