Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Вечірнє святкове Богослужіння у кафедралькому соборі м.Олександрії

22 червня 2013 року Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, здійснив вечірнє богослужіння у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м.Олександрії.

Чимало часу було присвячено, щоб прикрасити храм напередодні свята Трійці за тією традицією, яка відома ще з ветхозавітних часів (Лев.23,10-22; Числ.28,26). Аврааму Свята Трійця з’явилася у Мамврійській дубраві. Так була прикрашена і Сіонська горниця апостолами в день, коли на них зійшов Дух Святий. Таким чином звичай розповсюдився по всій Церкві з тих часів і до сьогодення.

Православна Церква завжди з особливою урочистістю зустрічає це свято, адже П’ятидесятниця – саме той день, коли ми можемо звернутися до Бога з проханням розтопити кригу гріха теплом Своєї благодаті, зцілити стражденне від навіювань ворожих тіло даруваннями Духа Святого, і Господь зцілить кожного, хто звернеться до Нього з вірою. Бо коли наповнюється плоть Духом Святим, вже не буде місця гріху, а відтак і хворобам, лише буде мир, любов і злагода.

Автор: протоієрей Віталій Коваленко

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.