Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

Врятував людину - врятував душу

17 вересня 2018 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у святкуванні Дня рятівника.

Вже котрий рік поспіль архієрей в залі БК "Світлопільський" вітає рятівників з їхнім професійним святом.

І завжди підкреслює виключність цього служіння, не просто роботи, людям; самопожертву і ризик, на котрий завжди йдуть мужні чоловіки заради того, щоб допомогти, запобігти та врятувати людей в умовах надзвичайної ситуації.

Цього дня лунало чимало добрих слів та побажань, проте саму найбільшу вдячність може висловити той, хто пережив це, хто біжить, рятуючи своє життя, з полум'я чи місця затоплення, до котрого наближаються вони - рятівники.

Хтось пожаліється, не знаючи справжньої ситуаціЇ; хтось скаже, що це все їхня робота... Ні, це все - їхнє покликання, служіння, жертва і небайдужість, це часто їхнє виправлення твоїх помилок і необачності.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.