098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Відбувся IV-й благодійний фестиваль «Божі діти»

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія був проведений Четвертий щорічний благодійний фестиваль «Божі діти». Фестиваль пройшов під патронатом Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври в Міжнародному палаці культури та мистецтв міста Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу обителі.

Розпочався фестиваль зі співу молитви. Далі голова Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви, намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел зачитав вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в якому Першосвятитель відзначив: «Виховання дітей — це дуже складна і відповідальна робота. Святі отці, розмірковуючи про важливість цього процесу, порівнювали його з роботою художника, який з великою ретельністю піклується і прикрашає своє творіння. Саме тому Православна Церква з великою увагою ставилася до дітей і їх виховання і завжди з повагою ставилася до тих, хто з любов’ю допомагав їй в цьому».

 

Далі слово було надано керівнику організації фестивалю «Божі діти» архімандриту Глібу. Отець Гліб подякував Священноначалію Святої Печерської обителі — Блаженнішому Митрополиту Онуфрію і високопреосвященнішому митрополиту Павлу за преподане благословення і їх безперестанні молитви. Також отець Гліб подякував усім, хто взяв участь в організації проведення даного торжества, подякував преосвященним архіпастирям, які розділили сьогодні радість цього свята з дітьми з різних куточків України, а також привітав гостей та юних глядачів, які прийшли в цей день на концерт.

Під час фестивалю на сцені виступили: народний артист України Іво Бобул, заслужений артист України Дмитро Клімашенко, Ніколо Петраш, Наталя Валевська, лауреат міжнародних і українських конкурсів Олеся Воробйова з Донецька, відомі дитячі колективи.

За особливе піклування про юних глядачів і допомогу в підготовці фестивалю «Божі діти» організаторами фестивалю були врученні статуетки «Благодійник року» Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, Наміснику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу, президенту України Володимиру Зеленському та іншим почесним гостям.

Під час концерту владика Павел вручив грамоти благодійникам, які здійснили вагомий вклад в організацію цього святкового заходу, а на завершення дав усім своє архіпастирське благословення.

http://news.church.ua/2019/06/04/vidbuvsya-iv-j-blagodijnij-festival-bozhi-diti/

(Ред.) З благословення Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, в фестивалі взяли участь учні Петро-Павлівського храму с.Олександрійське у супроводі благочинного округу протоієрея Михаїла Бобурки. 

Це вже не перша подорож до Києва і кожного разу діти отримують нові враження, адже неможливо бути байдужим, коли лунають такі глибокі слова та чарівна музика. Атмосфера щороку надихає на звершення та духовний труд. 

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua