098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Відбувся IV-й благодійний фестиваль «Божі діти»

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія був проведений Четвертий щорічний благодійний фестиваль «Божі діти». Фестиваль пройшов під патронатом Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври в Міжнародному палаці культури та мистецтв міста Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу обителі.

Розпочався фестиваль зі співу молитви. Далі голова Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви, намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел зачитав вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в якому Першосвятитель відзначив: «Виховання дітей — це дуже складна і відповідальна робота. Святі отці, розмірковуючи про важливість цього процесу, порівнювали його з роботою художника, який з великою ретельністю піклується і прикрашає своє творіння. Саме тому Православна Церква з великою увагою ставилася до дітей і їх виховання і завжди з повагою ставилася до тих, хто з любов’ю допомагав їй в цьому».

 

Далі слово було надано керівнику організації фестивалю «Божі діти» архімандриту Глібу. Отець Гліб подякував Священноначалію Святої Печерської обителі — Блаженнішому Митрополиту Онуфрію і високопреосвященнішому митрополиту Павлу за преподане благословення і їх безперестанні молитви. Також отець Гліб подякував усім, хто взяв участь в організації проведення даного торжества, подякував преосвященним архіпастирям, які розділили сьогодні радість цього свята з дітьми з різних куточків України, а також привітав гостей та юних глядачів, які прийшли в цей день на концерт.

Під час фестивалю на сцені виступили: народний артист України Іво Бобул, заслужений артист України Дмитро Клімашенко, Ніколо Петраш, Наталя Валевська, лауреат міжнародних і українських конкурсів Олеся Воробйова з Донецька, відомі дитячі колективи.

За особливе піклування про юних глядачів і допомогу в підготовці фестивалю «Божі діти» організаторами фестивалю були врученні статуетки «Благодійник року» Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, Наміснику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу, президенту України Володимиру Зеленському та іншим почесним гостям.

Під час концерту владика Павел вручив грамоти благодійникам, які здійснили вагомий вклад в організацію цього святкового заходу, а на завершення дав усім своє архіпастирське благословення.

http://news.church.ua/2019/06/04/vidbuvsya-iv-j-blagodijnij-festival-bozhi-diti/

(Ред.) З благословення Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, в фестивалі взяли участь учні Петро-Павлівського храму с.Олександрійське у супроводі благочинного округу протоієрея Михаїла Бобурки. 

Це вже не перша подорож до Києва і кожного разу діти отримують нові враження, адже неможливо бути байдужим, коли лунають такі глибокі слова та чарівна музика. Атмосфера щороку надихає на звершення та духовний труд. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua