Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Відбувся IV-й благодійний фестиваль «Божі діти»

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія був проведений Четвертий щорічний благодійний фестиваль «Божі діти». Фестиваль пройшов під патронатом Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври в Міжнародному палаці культури та мистецтв міста Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу обителі.

Розпочався фестиваль зі співу молитви. Далі голова Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви, намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел зачитав вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в якому Першосвятитель відзначив: «Виховання дітей — це дуже складна і відповідальна робота. Святі отці, розмірковуючи про важливість цього процесу, порівнювали його з роботою художника, який з великою ретельністю піклується і прикрашає своє творіння. Саме тому Православна Церква з великою увагою ставилася до дітей і їх виховання і завжди з повагою ставилася до тих, хто з любов’ю допомагав їй в цьому».

Далі слово було надано керівнику організації фестивалю «Божі діти» архімандриту Глібу. Отець Гліб подякував Священноначалію Святої Печерської обителі — Блаженнішому Митрополиту Онуфрію і високопреосвященнішому митрополиту Павлу за преподане благословення і їх безперестанні молитви. Також отець Гліб подякував усім, хто взяв участь в організації проведення даного торжества, подякував преосвященним архіпастирям, які розділили сьогодні радість цього свята з дітьми з різних куточків України, а також привітав гостей та юних глядачів, які прийшли в цей день на концерт.

Під час фестивалю на сцені виступили: народний артист України Іво Бобул, заслужений артист України Дмитро Клімашенко, Ніколо Петраш, Наталя Валевська, лауреат міжнародних і українських конкурсів Олеся Воробйова з Донецька, відомі дитячі колективи.

За особливе піклування про юних глядачів і допомогу в підготовці фестивалю «Божі діти» організаторами фестивалю були врученні статуетки «Благодійник року» Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, Наміснику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу, президенту України Володимиру Зеленському та іншим почесним гостям.

Під час концерту владика Павел вручив грамоти благодійникам, які здійснили вагомий вклад в організацію цього святкового заходу, а на завершення дав усім своє архіпастирське благословення.

(Ред.) З благословення Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, в фестивалі взяли участь учні Петро-Павлівського храму с.Олександрійське у супроводі благочинного округу протоієрея Михаїла Бобурки.

Це вже не перша подорож до Києва і кожного разу діти отримують нові враження, адже неможливо бути байдужим, коли лунають такі глибокі слова та чарівна музика. Атмосфера щороку надихає на звершення та духовний труд.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.