098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Відкрито новий прихід в Олександрійській єпархії

5 квітня 2014 року, в суботу Похвали Божої Матері, Преосвященніший владика Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, завітав з архіпастирським візитом в Петровський благочинний округ в селище Петрове, де відбулася перша літургія у новому храмі Вознесіння Господнього.

Його Преосвященству співслужили: благочинний ієрей Дмитро Городецький, настоятель храму ієрей Михайло Царук та настоятель храму села Володимирівка протоієрей Сергій Тітов.

По завершенні Богослужіння владика звернувся до присутніх зі словами проповіді, наголосивши на важливості усвідомлення невимовної щедрісті Бога, який не втомлюється повсякчас обдаровувати дарами. Також привітав усіх вірних чад з відкриттям нового храму у якому будуть звершуватися Таїнства Церкви.

По завершенні літургії єпископ Боголєп благословив учнів-випускників і закликав кожного  під час щоденного іспиту сумління відкрити незлічені багатства Господа, якими він наділяє кожного для того, щоб відкрити істинну глибину покаяння, яке виходить із сокрушенного серця, перетворюючи його «із кам’яного на тілесне».

Після Правлячого Архієрея настоятель храму ієрей Михайло Царук висловив слова подяки Його Преосвященству та всім, хто був причетний до робіт з відкриття храму.

Насамкінець Його Преосвященство Владика Боголєп вручив кожному іконку Божої Матері «Почаївська» з благословенням Святої Гори Почаївської.

 

 

Прес-служба Петрівського благочинного округа

Фото: Кирил Божко 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua