ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, Пастирям, чернецтву і всім боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ Возлюблені у Господі пастирі, всечесні ченці та черниці! Дорогі брати і сестри...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Відкрито youtube-канал Олександрійської єпархії

Дорогі брати і сестри, відвідувачі нашого сайту!

Раді повідомити Вам про створення і відкриття єпархіального youtube-каналу "Вестник Александрийской епархии" (http://www.youtube.com/user/AlexandriaEparchia), на якому є можливість ознайомитися з програмами, які веде Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський та, у подальшому, переглянути відео-новини єпархії.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.