Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Відповідальність перед народом і державою

2 грудня 2017 року протоієрей Олександр Шнякін, голова єпархіального відділу по співпраці із ЗСУ, взяв участь у прийнятті присяги молодим поколінням майбутніх захисників та військовослужбовців на території військової частини 2269 м.Олександрії.

Саме у цю мить кожен може відчути всю силу відповідальності і обов'язку перед народом України за цілісність державних кордонів, саме цього дня молода людина вступає на поріг розуміння, яким має стати, бути справжній чоловік.

Перед військовослужбовцями та гостями виступив із промовою замісник командиру з виховної частини полковник Криєдич Юрій Михайлович , розкривши особливо урочисту атмосферу події, котра пройде через все життя кожного і не залишить байдужим.

Також, до присутніх звернувся і священик, побажавши новому поколінню бути гідними воїнами, котрі будуть і народу служити, і за Бога не забудуть.

Показовим стало й те, що негода стала підтвердженням наміру і справжності події, адже служба проходить за будь-яких умов.

Не залишили поза увагою й тих, хто загинув під час виконання боєвих завдань.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.