Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Відспівування почившого Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира

7 липня на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Заупокійну літургію та відспівування спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Його Високопреосвященству співслужили: представник Святішого Патріарха Кирила  митрополит Волоколамський Іларіон, представники Помісних Церков: Константинопольської – митрополит Едмонтонський і Західної Канади Іларіон, архієпископ Телмісоський Іов, Єрусалимської – митрополит Вострський Тимофій, Грузинської – митрополит Зугдідський і Цаїзьський Герасим та митрополит Некреський Сергій, Сербської – єпископ Моравічський Антоній, Польської – архієпископ Люблінський і Холмський Авель, Американської – єпископ Толедський Олександр, Руської Православної Церкви Закордоном – архієпископ Берлінський Марк, митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир, представник Білоруської Православної Церкви єпископ Туровський і Мозирський Леонід, єпископат Української Православної Церкви,  чисельне духовенство.

За богослужінням голови делегацій оголосили листи співчуття від Предстоятелів Помісних Церков.

Після відспівування тіло Блаженнішого Митрополита Володимира Хресною ходою було перенесене і поховане перед храмом Різдва Божої Матері, що на Дальніх печерах Лаври.

Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимирвідійшов до Господа у суботу 5 липня 2014 року на 79 році життя.

Також, в Богослужінні взяв участь і Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп.

Матеріали взяті: http://church.ua/2014/07/07/svyashhennij-sinod-upc-viznachiv-chas-vidspivuvannya-ta-misce-poxovannya-blazhennishogo-mitropolita-volodimira/

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.