Вітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія єпископу Олександрійському і Світловодскому Боголєпу з 40-літтям

ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ БОГОЛЄПУ,

ЄПИСКОПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ І СВІТЛОВОДСЬКОМУ

Ваше Преосвященство, дорогий Владико!

Сердечно поздоровляю Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії та з 40-літтям з дня Вашого народження.

Живі слова Всевишнього Бога Ви з юних літ закарбували не на кам’яних дошках, а на скрижалях власного серця, і, прагнучи піднестися до споглядання невимовної слави Його, прийняли ангельський образ. Все своє життя Ви нерозривно пов’язали з Церквою Христовою, возлюбивши благоліпність дому Божого і місце оселі слави Його (див. Пс. 25:8).

Прийміть у цей день щирі побажання душевного миру, тілесної кріпості, невичерпної радості о Господі та щедрих милостей від Спасителя нашого. Нехай Всещедрий Владика Неба і землі примножує дні і літа Вашого служіння для подальшого свідчення про силу і торжество віри Христової.

З любов’ю у Христі

+ОНУФРІЙ,

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

4 грудня 2018 року

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.