098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

В Олександрії відбулося перше засідання православного батьківського комітету

21 серпня 2015 року при Олександрійському Будинку Футболу відбулося засідання представників православного батьківського комітету Олександрійської єпархії. Були присутні учасники з м.Олександрії, м.Світловодська, м.Знам'янки та смт.Петрове. Задав тон та відкрив основні ідеї комітету Преосвященніший єпископ Боголєп. У своєму слові Його Преосвященство відкрив основні задачі діяльності: просвіта, альтернатива, діалог.

Були оговорені проблеми, котрі перед нами ставить сьогодення:

- сімейні цінності; 

- проблеми морально-духовного традиційного виховання, історично притаманного нашому народу;  

- протидія пропагуванню нездорового та неморального способу життя;

- пропагування боротьби зі СНІДом "контрацептивним способом", що часто стає причиною аморальної поведінки та явного пропагування хаотичних дошлюбних відносин;

- відсутність виховного діалогу між батьками та дітьми;

- інертність батьків у сприянні пропагування моральних та духовних цінностей, яка стає причиною розвитку деструктивних процесів, що впливають на подальшу долю дітей та нездатність об'єктивно формувати свій вибір, керуючись не тільки власними почуттями та здогадами;

- викладання християнської етики у школах та багато іншого.

Людям, що не знають буднів духовенства, інколи здається, що нічого не робиться для вирішення цих питань, проте, ця думка змінюється пропорційно нашому особистому поглибленню у релігійно-духовне життя, а не у плітки, здогади та припущення своєї власної, дуже суб'єктивної, думки. 

І сьогодні прийшов час знову нагадати, що православіє не зосереджене тільки у житті і діяльності духовенства - воно має своє відповідне продовження в житті кожного, хто декларує себе християнином, в образі його життя та думки. 

Нам давно вже інші говорять, якою має бути наша віра, наша культура, наша сім'я, до яких ще анархічних меж можливо пізнавати свободу серед молоді. Нам і з нашого мовчазного дозволу нашим дітям з екранів пропонують свободу вибору кому або чому стати рабом, пропонують безрозсудливо вірити тільки в себе і керуватися тільким своїми почуттями. І як живеться? Не страшно вечорами ходити по вулицях рідного міста? А навіщо нам якийсь інститут сім'ї, коли можливо за згодою батьків (а хоча й самі розбиремося без них), щоб пожити разом, випробувати один одного або не одного чи не одну, тваринам же можна, а чим людина гірша?

Тож, батьківський комітет - це можливість не дати почуттю стати вище совісті, а егоцентричним та інстинктивним субкультурам не стати вище вікових традицій нашого народу. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua