Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

В Онуфріївку призначено нового священика

11 серпня 2019 року з благословення Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, в.о.благочинного Світловодського округу протоієрей Віталій Коваленко у співслужінні з протоієреєм Миколаєм Чуторою та дияконом Сергієм Головчанським звершив літургію у храмі Різдва святого Пророка і Предтечі Господнього Іоанна в Онуфріївці.

Під час богослужіння були проголошені прохання про мир на Україні.

По завершенні священик зачитав прихожанам документ про призначення Правлячим Архієреєм отця Миколая опікуватися приходом у зв'язку зі смертю попереднього настоятеля протоієрея Іоанна Ониська.

Цього дня було також проведено збори парафіяльної ради для роз'яснення організаційних питань щодо подальшої долі храму.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.