098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Голос від Бога до серця

Цими святковими днями в Олександрії відбулася знакова подія - до міста знову завітав протоієрей Олександр Клименко, що призвів враження на всю Україну своїм талантом. Господь наділив священика чарівним голосом і кожна пісня, що ним виконується торкається самого серця, розчулює його та наповнює надією та радістю. 
Все більше відчувається як бракує людям "живих пісень", наповнених справжнім глибоким змістом, пісень, що можуть навчити, в чомусь, навіть, спонукати до виправлення своїх помилок, а насамперед - сколихнути справжні почуття любові і єдності. 
На початку концертної програми всіх привітав Високопреосвященніший Боголєп, архієпископ Олександрійський і Світловодський, підкресливши велику радість знову зустрічати отця Олександра та насолоджуватися його талантом. 
Також цього дня для всіх присутніх, що наповнили зал ПК "Світлопільський", виступили хори та вокально-інструментальні колективи єпархії та м.Олександрія. 
Наприкінці урочистого концерту архієрей вручив всім дітям солодкі подарунки. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua