098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Сьогодні з сумом змушені констатувати, що Україна уже понад півроку переживає складні часи боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Коронавірус перемінив життя багатьох людей. Епідемічна небезпека змусила по-особливому цінувати Богом дане...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Два свята в один день...

4 грудня 2015 року, в день Введення у храм Пресвятої Богородиці, в Олександрійській єпархії відзначалося ще одне свято - День Народження Преосвященнішого єпископа Боголєпа.

Черговий рік поспіль цей день відзначається як особисте свято, адже чимало людей прийшло привітати Його Преосвященство і спільними словами більшості стала подяка, що в їхньому житті є така людина, як владика.

Привітати Архіпастиря приїхали майже з усіх частин єпархії та Кіровограду. Зокрема, привітали мери Олександрії, Світловодська та Знам'янки. Чимало квітів, подарунків та теплих слів і побажань внесли в цей день додаткової атмосфери радості та єдності.

В Богослужінні Його Преосвященству співслужили секретарі та благочинні. Під час Літургії владика звершив ієрейську хіротонію.

По завершенні Правлячий Архієрей привітав всіх із святом, подякував за привітання та поздоровив ієрея Віталія Комарова з рукоположенням.


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua