В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

День захисту дітей в Олександрії

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у радісне дитинство .
День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Тому вже доброю традицією для дорослих стало в День захисту дітей вітати малечу з цим святом. З благословення преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського та Світловодського, при Духовно-просвітницькому центрі св. бл. князів Бориса та Гліба відбулося свято для діток. Цього року для організації свята для своїх особливих підопічних до ГО "Серце матері" Олександрії приєдналися Алла Горбань (Alla Gorban) та агенство "Замбезія" зі святковою ігровою програмою, Виктория Олещенко-Тортикова, яка стала вже вірним другом дітям та допомагла проявити політ фантазії та власноруч прикрасити смачнющі тістечка. Також діти мали змогу випробувати себе у хіп-хопі, що їм дуже сподобалося, дякуючи Богдану Мінченку з Школи танців "Dance Flight" м.Олександрії. Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і тільки тоді і ми зможемо відчути смак справжнього щастя!

Ксенія Сичьова

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.