Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

День Матері з просвітницьким центром

День матері... Найдорожча людина в житті кожного з нас - мама. Саме з нею ми починаємо наше життя, саме її любов завжди оберігає та підтримує нас. Цього року день матері святкували 13 травня. З благословення преосвященного Боголєпа, єпископа Олександрійського та Світловодського, для матерів вихованців Недільної школи при Духовно-просвітницькому центрі св. бл. князів Бориса та Гліба відбувся святковий концерт. Захід вийшов цікавим та різноманітним: діти вітали матусь піснями, віршами, театралізованою постановкою. Натомість мами демонстрували власні здібності у веселих конкурсах. У концерті взяли участь друзі Недільної школи - вокальні ансамблі "Криниченька" та "Зоряний шлях". Дякуємо за чудове свято!

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.