День Незалежності України розпочали з молитви

24 серпня в День незалежності України в Петрівському благочинниму окрузі, у храмі Вознесіння Господнього, відбувся Молебень за Державу. Службу очолив благочинний Петрівського району протоієрей Дмитро Городецький та ієрей Михайло Царук. На службі були присутні представники влади та віруючі селища.

Зацікавилася і взяла участь у цьому заході і молодь Петрового.

Зі словом проповіді до віруючих звернувся прот. Дмитро Городецький, побажав здоров’я та благополуччя усім присутнім та миру нашій Україні.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.