Добрі спогади про початок розвитку єпархії

9 серпня 2017 року, в день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеімона, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп разом з іншими архієреями співслужив керуючому справами УПЦ митрополиту Бориспольському і Броварському Антонію (Паканічу).

Літургія звершувалася у Свято-Пантелеімоновому монастирі Феофанії у м.Києві.

Саме тут п'ять років тому відбулося наречення Його Преосвященства у сан єпископа. Відчутна 10-та річниця Олександрійської єпархії та її, можна сказати, бурхливий всесторонній розвиток почався саме з наречення у єпископа Олександрійського і Світловодського, тому цього дня богослужіння відчувалося з призми добрих спогадів і щирої молитви за майбутнє.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.