Сьогодні, 2 жовтня 2017 року, у день пам’яті сщмч.Миколая Іскрівського, тиша і звичний день для села Ганнівка були змінені на урочистий і радісний піснеспів прославлення святого, що жив і трудився на славу Божу неподалік.  Вже традиційно 5 рік...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Добрі спогади про початок розвитку єпархії

9 серпня 2017 року, в день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеімона, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп разом з іншими архієреями співслужив керуючому справами УПЦ митрополиту Бориспольському і Броварському Антонію (Паканічу).

Літургія звершувалася у Свято-Пантелеімоновому монастирі Феофанії у м.Києві.

Саме тут п'ять років тому відбулося наречення Його Преосвященства у сан єпископа. Відчутна 10-та річниця Олександрійської єпархії та її, можна сказати, бурхливий всесторонній розвиток почався саме з наречення у єпископа Олександрійського і Світловодського, тому цього дня богослужіння відчувалося з призми добрих спогадів і щирої молитви за майбутнє.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.