Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Долинський благочинний округ зустрічає Різдво Христове з подарунками

У день Різдва Господа нашого  Ісуса Христа в Свято-Успенському храмі м. Долинської була звершена святкова Божественна літургія, яку очолив настоятель храму протоієрей Віктор Місяйло в сослужінні священника ієрея Михайла Царука.

Після читання Євангелія були зачитані послання Блаженнішого Володимира  митрополита Київського та всієї України та Преосвящейнішого Боголєпа єпископа Олександрійського та Світловодського.

По завершенні Божественної літургії всіх прихожан порадували діти своїми віршами та колядками, після чого всім дітям були вручені подарунки головою Долинської РДА Генадієм Вітряком та настоятелем храму протоієреєм Віктором Місяйло.

В закінчені Різдвяної служби всім прихожанам було організовано святкову трапезу.

На другий день Різдва Христового в Свято-Успенському храмі знову прозвучали божественні пісні маленьких прихожан, після чого їм були вручені солодощі.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.