Долинський благочинний округ зустрічає 1025-річчя Хрещення Русі

28 липня 2013 року, в день рівноапостольного великого князя Володимира, по благословенню Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа в Долинському благочинні відбулася, як і по всій єпархії, урочиста зустріч 1025 річниці Хрещення Русі.

Особливістю стало, що окрім Божественної Літургії по всім храмам округу, об 11:30 біля джерела «Явлена криниця» в с. Кірове зібралися віряни з духовенством для здійснення соборного водосвятного молебня.

Урочистий молебень очолив  благочинний Долинського округу протоієрей Олександр Ей, якому співслужили:

- настоятель Свято – Покровського храму села Кірово протоієрей Віктор Місяйло;

- священики Долинського благочиння, які автобусами привезли своїх прихожан.

Із святковою проповіддю до людей звернулися благочинний протоієрей Олександр Ей та настоятель Свято – Покровського храму села Кірово протоієрей Віктор Місяйло.

На святі були присутні голова районної держадміністрації Г. Вітряк, голова районної ради Г. Данилюк, їхні заступники, депутати районної ради і сільські голови.

Із ювілеєм 1025-річчя Хрещення Русі та днем пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, привітали голова райдержадміністрації Г. Вітряк і голова районної ради Г. Данилюк. Зокрема, було зазначено, що районна влада і духовенство району все роблять для того, щоб в районі у кожному населеному пункті  люди мали можливість молитися у своїх храмах.

Після молебня всіх було окроплено святою водою, а також всі  бажаючі мали можливість омитися водою з джерела.

Настоятель Свято - Покровського храму села Кірово протоієрей Віктор Місяйло

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.