ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ, ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ БОГОЛЄПУ, ЄПИСКОПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ І СВІТЛОВОДСЬКОМУ     Ваше Преосвященство, дорогий Владико!   Сердечно поздоровляю Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви...

Дорогами Рідного краю

8 липня 2014 року в м.Світловодську було організовано екскурсію до с.Талова Балка, с.Озера та с.Велика Скельова.

В екскурсії взяли участь учні Недільної школи, що діє при Свято-Покровському храмі міста.

В ході екскурсії діти побували біля Спасо-Преображенського старовинного храму. Були вражені мальовничими краєвидами та масштаби робіт по відродженню святині.

В с.Озера екскурсантів зустріли різноманітні африканські тварини та рідкісні птахи, що перебувають на території сільського приватного зоопарку. Більшість серед учнів побачили наживо хижих тварин, зокрема левів та крокодилів вперше.

В с.Велика Скельова дітей зустрів Бурлака Віктор Панасович та організував для них можливість ознайомитися з роботою ДАВРУ «ДНІПРО-ІНГУЛЕЦЬ», головне призначення якого полягає у забезпеченні водою сільських господарчих угідь Кіровоградської та Дніпропетровської областей, Криворізького гірничорудного промислового комплексу.

Мета екскурсії полягала в ознайомленні дітей з історією та особливими місцями Рідного краю, прищепленні любові до природи та вміння цінувати і берегти, залишений нашими пращурами, спадок.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.