Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Преосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з Днем...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Дорогами Рідного краю

8 липня 2014 року в м.Світловодську було організовано екскурсію до с.Талова Балка, с.Озера та с.Велика Скельова.

В екскурсії взяли участь учні Недільної школи, що діє при Свято-Покровському храмі міста.

В ході екскурсії діти побували біля Спасо-Преображенського старовинного храму. Були вражені мальовничими краєвидами та масштаби робіт по відродженню святині.

В с.Озера екскурсантів зустріли різноманітні африканські тварини та рідкісні птахи, що перебувають на території сільського приватного зоопарку. Більшість серед учнів побачили наживо хижих тварин, зокрема левів та крокодилів вперше.

В с.Велика Скельова дітей зустрів Бурлака Віктор Панасович та організував для них можливість ознайомитися з роботою ДАВРУ «ДНІПРО-ІНГУЛЕЦЬ», головне призначення якого полягає у забезпеченні водою сільських господарчих угідь Кіровоградської та Дніпропетровської областей, Криворізького гірничорудного промислового комплексу.

Мета екскурсії полягала в ознайомленні дітей з історією та особливими місцями Рідного краю, прищепленні любові до природи та вміння цінувати і берегти, залишений нашими пращурами, спадок.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.