Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

До зони АТО відбула місія з привітаннями до Дня Захисника України

Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив молебен на благословення протоієрея Олександра Шнякіна взяти участь у мирній місії до зони АТО.

Мета поїздки - привітання з Днем Захисника України.

Для цього їдуть колективи зі своєю концертною програмою, а також у кожному місці перебування буде вручено чималу гуманітарну допомогу.

Учасники благодійної місії пройдуть за маршрутом Маріуполь-Волноваха-Марїнка-Авдіївка-Новоселівка-Бахмут-Краматорськ-Попасна-Северодонецьк-Кременая-Слов'янськ-Київ.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.