До зони АТО відбула місія з привітаннями до Дня Захисника України

Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив молебен на благословення протоієрея Олександра Шнякіна взяти участь у мирній місії до зони АТО.

Мета поїздки - привітання з Днем Захисника України.

Для цього їдуть колективи зі своєю концертною програмою, а також у кожному місці перебування буде вручено чималу гуманітарну допомогу.

Учасники благодійної місії пройдуть за маршрутом Маріуполь-Волноваха-Марїнка-Авдіївка-Новоселівка-Бахмут-Краматорськ-Попасна-Северодонецьк-Кременая-Слов'янськ-Київ.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.