098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

До школи-інтернату було привезено частку мощей свт.Миколая

22 травня 2014 року, у день пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мір Лікійських у Бар, благочинний Бобринецького округа протоієрей Володимир Чутора звершив візит до загальноосвітньої школи-інтернату м.Бобринець.

Для молодого покоління та викладацького складу із Свято-Вознесенського храму було привезено образ свт.Миколая Чудотворця з часткою мощей, біля якого з молитвою було окроплено присутніх водою, що була освячена у цей день в церкві до Богослужіння.

Традиційно, з гарним настроєм учні зустріли священика, що постійно опікується ними і  при можливості привозить різні святкові подарунки. Не був виключенням і цей візит – протоієрей Володимир роздав їм солодощі, зокрема, тістечка, що були приготовані власноруч прихожанами Свято-Вознесенського храму.

Також благочинний розповів їм про життя і подвиги святителя Миколая, як приклад якому вони повинні навчатися слідувати, не залишаючи добрі справи на потім, адже життя неповторне і кожна його мить безцінна. 

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua