Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

До школи-інтернату було привезено частку мощей свт.Миколая

22 травня 2014 року, у день пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мір Лікійських у Бар, благочинний Бобринецького округа протоієрей Володимир Чутора звершив візит до загальноосвітньої школи-інтернату м.Бобринець.

Для молодого покоління та викладацького складу із Свято-Вознесенського храму було привезено образ свт.Миколая Чудотворця з часткою мощей, біля якого з молитвою було окроплено присутніх водою, що була освячена у цей день в церкві до Богослужіння.

Традиційно, з гарним настроєм учні зустріли священика, що постійно опікується ними і  при можливості привозить різні святкові подарунки. Не був виключенням і цей візит – протоієрей Володимир роздав їм солодощі, зокрема, тістечка, що були приготовані власноруч прихожанами Свято-Вознесенського храму.

Також благочинний розповів їм про життя і подвиги святителя Миколая, як приклад якому вони повинні навчатися слідувати, не залишаючи добрі справи на потім, адже життя неповторне і кожна його мить безцінна.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.