Сьогодні з сумом змушені констатувати, що Україна уже понад півроку переживає складні часи боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Коронавірус перемінив життя багатьох людей. Епідемічна небезпека змусила по-особливому цінувати Богом дане...

Духовна опіка в умовах збройного конфлікту. Під такою назвою пройшла Міжнародна конференція

29 жовтня 2015 року з благословення Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа голова єпархіального відділу по роботі з військовослужбовцями протоієрей Олександр Шнякін взяв участь у Міжнародній конференції “Організація духовної опіки в умовах конфлікту”.

У конференції взяли участь представники всіх конфецій України та країн НАТО разом з командуванням Національної гвардії.

Провідною темою стала духовна опіка та її умови реалізації під час збройного конфліку. Обговорювалися кандидати у капелани при НГУ та принципи їхньої роботи.

Як повідомив начальник служби військового духовенства Головного управління НГУ полковник Олександр Іздєбскій: НГУ знаходиться у фінальній стадії впровадження капеланської служби.

По завершенні всім учасникам було вручено сертифікати та нагороди.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.