Екскурсія до Диківського жіночого Богоявленського монастиря

21 травня 2013 року, в день пам'яті апостола Іоанна Богослова група учнів Кіровоградської школи-інтернату в супроводі вчителів та священика за сприяння просвітницького товариства "Православна просвіта" відвідали жіночий Богоявленський монастир, що знаходиться в селі Диківка. Дітей радо зустріли сестри - насельниці. З благословення ігуменії Феофанії (Флакєєвої) вчинена сестра провела екскурсію, розповіла про історію та сьогодення монастиря. В монастирському храмі екскурсантам показали монастирські святині, бажаючі змогли прикластися до святинь та помолитися біля них. Завершилася поїздка трапезою зі смачними млинцями, чаєм, какао, молоком і монастирським медом. Діти отримали перший досвід спілкування з монашествующими, особливої молитовної атмосфери та знайомства з укладом життя монастиря. Будемо просити Всемилостивого Бога, щоб такі поїздки стали регулярними.

Секретар товариства "Православна просвіта", настоятель храму преподобного Максима Сповідника с. Субоці
митрофорний протоієрей Євгеній Жабковський

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.