098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Загальні єпархіальні збори духовенства єпархії

25 лютого 2014 року в Олександрійській єпархії відбулися загальні збори духовенства. Головними темами яких стали питання мирного врегулювання ситуації в державі та призначення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри Високопреосвященнішого митрополита Чернівецького та Буковинського Онуфрія.

Після спільного обговорення головних питанням зібрання, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп зачитав не менш важливі звернення: Звернення до державної влади у зв’язку з останніми подіями в Україні та  Звернення до єпископату, духовенства, чернецтва та мирян нашої Української Православної Церкви.

Під час зборів кожен священик мав можливість висловити свою думку. Всі, хто взяв участь у цьому діалозі, висловили занепокоєння ситуацією у державі та призвали до миру, єдності та про піднесення молитви про загиблих під час протистояння у Києві та за всіх, хто сьогодні знаходиться у лікарні.

Звернення Преосвященнішого єпископа Боголєпа до духовенства єпархії носило церковно-патріотичний консолідуючий характер і дало впевненість, що разом ми зможемо і повинні зробити все необхідне для збереження миру і єдності на території Олександрійської єпархії.  

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua