Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Загальні єпархіальні збори духовенства єпархії

25 лютого 2014 року в Олександрійській єпархії відбулися загальні збори духовенства. Головними темами яких стали питання мирного врегулювання ситуації в державі та призначення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри Високопреосвященнішого митрополита Чернівецького та Буковинського Онуфрія.

Після спільного обговорення головних питанням зібрання, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп зачитав не менш важливі звернення: Звернення до державної влади у зв’язку з останніми подіями в Україні та  Звернення до єпископату, духовенства, чернецтва та мирян нашої Української Православної Церкви.

Під час зборів кожен священик мав можливість висловити свою думку. Всі, хто взяв участь у цьому діалозі, висловили занепокоєння ситуацією у державі та призвали до миру, єдності та про піднесення молитви про загиблих під час протистояння у Києві та за всіх, хто сьогодні знаходиться у лікарні.

Звернення Преосвященнішого єпископа Боголєпа до духовенства єпархії носило церковно-патріотичний консолідуючий характер і дало впевненість, що разом ми зможемо і повинні зробити все необхідне для збереження миру і єдності на території Олександрійської єпархії.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.