ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ, ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ БОГОЛЄПУ, ЄПИСКОПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ І СВІТЛОВОДСЬКОМУ     Ваше Преосвященство, дорогий Владико!   Сердечно поздоровляю Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви...

Запрошуємо помолитися на святому місці

З благословення Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа

2 жовтня 2017року

в день пам'яті сщмч.Миколая Іскровського

відбудеться загальноєпархіальна Хресна хода

від с.Ганнівка до с.Іскровка Петрівського району

(початок о 8:00)

Загальна протяжність маршруту ходи становить близько 8 км.

По завершенні ходи буде звершено Літургію в Хресто-Воздвиженському храмі Іскровки

Під час дійства буде можливість помолитися біля мощей святого, побувати на могилі та джерелі священномученика, набрати освяченої води та омитися в цілющих водах джерела.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.