Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Запрошуємо помолитися на святому місці

З благословення Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа

2 жовтня 2017року

в день пам'яті сщмч.Миколая Іскровського

відбудеться загальноєпархіальна Хресна хода

від с.Ганнівка до с.Іскровка Петрівського району

(початок о 8:00)

Загальна протяжність маршруту ходи становить близько 8 км.

По завершенні ходи буде звершено Літургію в Хресто-Воздвиженському храмі Іскровки

Під час дійства буде можливість помолитися біля мощей святого, побувати на могилі та джерелі священномученика, набрати освяченої води та омитися в цілющих водах джерела.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.