За чистоту Православної віри

Крик душі

у відповідь на статтю « чи закликали в храмі за Росію»

По перше з 1992 року Українська Православна Церква стала самостійною, тож ніякого «підпорядкування» Росії немає ні юридичного ні фінансового і бувший митрополит Володимир не міг «підпорядковуватися» Москві , як було написано в нашій газеті.

Стосовно статті «чи закликали в храмі за Росію?», то цікаву позицію зайняла наша «районка»- хто дзвонив не знаємо, хто говорив не знаємо, чи закликали за Росію також не знаємо, вибачте навіщо друкувати не перевірені факти в газеті? Може церква знаходиться за сто кілометрів від редакції, чи не знаєте особисто прихожан цього храму аби зустрітися та поспілкуватися? Особливо цікаво дізнатися хто збирається та має право «закривати церкву , вішати свій замок та виганяти священика з громади»? Вибачте, а прихожани нашої церкви уже і не відносяться до громади? . А на нашу думку тут усе зрозуміло, як «білий день». Проти нашого приходу ведеться поки що «інформаційна війна», де купка людців ( не важко їх «вирахувати» так, як у місті ми добре знаємо один одного,та які вболівають аж ніяк не за інтереси громади чи держави), зібралася та вибрала «тактику» цієї війни, доволі дієву, зважаючи на події у нашій країні, якраз «в тему», але «шановні» потрібно було б для достовірності хоч би «підкинути» цю газету до храму, тут ви трішечки «не допрацювати!», а на рахунок того, що збираються кошти, то я завжди запитую таких людей, «ви особисто скільки коштів принесли до храму?», і як правило у відповідь мовчання, а в загалі то не кошти , то на наш час «копійки», але для хворих дітей і це мабуть хоч мала, але ж таки допомога, як говориться « з миру по нитці». Уже на протязі більше ніж п»яти років ми збираємо та перераховуємо кошти онкохворим дітям не дивлячись ні на віросповідування ні на національність, як землякам, так і дітям з інших регіонів країни . Також наш батюшка опікується дітьми-сиротами зі школи-інтернату, де буває частим гостем та завжди відвідує дітей з подарунками.

Служби в даний час в нашому храмі особливо «сугубі», ми молимося за мир в нашій державі, за припинення кровопролиття, а також служаться панахиди по загиблим на цій війні.

Наш батюшка ніколи і ні під кого «не прогинався», завжди говорить у вічі, те що думає , але не кожному це подобається, тому завжди попадає в «немилість», але він виконує свій обов’язок священика-пастиря і тому повинен говорити все як є ,а не те, що хотілося б чути, «лучше, и не сравненно лучше, от єдиного Бога любимым быть, нежели от всего мира» (Свт. Тихон Задонский). Дуже боляче було читати цю статтю, в той час, коли горе повинно об’єднувати, згуртовувати громаду, а у нас «кому війна, а кому мати рідна».

Запрошуємо усіх до нашого храму на служби, помолимося разом за припинення війни в нашій країні, за повернення живими наших рідних та близьких за взаєморозуміння та підтримку один одного в тяжку годину, ми впевнені, що тоді всі намагання посіяти розбрат між нами будуть марними .

«А в наши дни и воздух пахнет кровью,

Открыть окно, что жилы отворить

Но сердце самосуду не поверит.

И это значит - нужно дальше жить,

Рубиновых рябин изведать горечь.

Стекло страданий в ступе истолочь.

Обетованный ветер дует с моря.

И это значит - не всесильна ночь.

Лучистый день вот-вот займется,

Последний час-как гефсиманский крест

Все претерпевший до конца спасется.

И это значит-Бог на свете есть...»

Б.Пастернак

Прихожани Свято-Вознесенського храму

Інформацію представлено Бобринецьким благочинним округом

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.