098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Звернення Собору Єпископів УПЦ до Президента П.О. Порошенка, Прем’єр-міністра А.П. Яценюка та Голови Верховної Ради О.В. Турчинова

Висловлюючи належну повагу до Вас і бажаючи Божої допомоги у Вашому високому служінні, повідомляємо Вам, що 13 серпня 2014 року в Києво-Печерській Лаврі відбувся Собор Єпископів Української Православної Церкви. Складаємо Вам подяку за Ваше привітання до учасників Собору, за Вашу увагу до цієї важливої події в житті нашої Церкви.

Роботу Собору було розпочато з молитви за упокій душі Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Собор прийняв низку постанов про вшанування пам’яті спочилого. Зокрема, Собор вирішив звернутися до Київської міської влади з пропозицією назвати іменем Блаженнішого Митрополита Володимира одну з вулиць (площ) міста Києва і встановити в українській столиці пам’ятник Його Блаженству. Просимо Вашого сприяння у здійсненні цих ініціатив.

Головним діянням Собору Єпископів стало обрання нового Предстоятеля Української Православної Церкви. За результатами таємного голосування Митрополитом Київським і всієї України було обрано Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Чернівецького і Буковинського.

Робота Собору пройшла в конструктивній братній атмосфері. Обрання нового Предстоятеля Церкви стало вільним волевиявленням українського єпископату.

Урочисту інтронізацію новообраного Митрополита Київського і всієї України призначено на 17 серпня 2014 року. Ми запрошуємо представників державної влади взяти участь у цих урочистостях.

На інтронізацію нового Предстоятеля Української Православної Церкви очікується прибуття до Києва представників Помісних Православних Церков з різних країн світу. Ми просимо сприяння з боку органів державної влади в організації достойного прийому на Українській землі цих високоповажних гостей.

Ми висловлюємо сподівання, що конструктивна взаємодія між Українською Православною Церквою та Українською державою триватиме і в майбутньому.

Ми підносимо молитви за припинення кровопролиття на Українській землі, дарування миру і збереження Єдиної Соборної України.

Від імені Собору єпископів Української Православної Церкви

+ОНУФРІЙ,
ОБРАНИЙ МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua