Зона ООС забрала ще одне життя

13 червня в село Тирлова балка Устинівського району прийшла трагічна звістка, що в зоні ООС під час виконання бойового завдання у селі Піски загинув старший солдат, командир безпілотних авіаційних комплексів розвідувального взводу 34-го батальйону 57-ї бригади Молозовенко Віталій ( у хрещені Микола) 1995 року народження. 17 червня в день Святого Духа у селі Тирлова балка було здійснено поховання героя, на якому були присутні дуже багато людей з усього району та області, а також бойові побратими. Заупокійне  служіння  очолив протоієрей Михайло Андрішко якому співслужили: ієромонах Мітрофан Гуль, ієрей Сергій Шевченко, ієрей Олександр Гнатюк, ієрей Сергій Гончарук. На кладовищі слова співчуття та підтримки висловили: голова Димитрівської сільської ради, воєнний комісар Устинівського району та військові побратими. У останьому слові отець Михайло попросив молитв усіх присутніх за душу новопреставленого воїна Миколи та за мир у нашій багатостраждальній державі. Насамкінець духовим оркестром було виконано гімн України, а почесна варта здійснила прощальний салют.

Висловлюємо співчуття близьким.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.