"Мы знаем, что мы от Бога и что весь мир лежит во зле" (1Иоан.5:19) Продолжая обсуждать, оскорбительныевысказывания Константинопольского патриарха,относительно статуса архиереев УПЦ и нашегоПредстоятеля - Блаженнейшего митрополита Онуфрия, которых...

Зустріч з головою Знам`янської райдержадміністрації

5 лютого 2014 року в с. Васине Знам'янського району відбулася зустріч голови Знам`янської районної державної адміністрації Дзядуха Василя Онисимовича з жителями села. У зустрічі взяв участь в. о. настоятеля храму протоієрей Костянтин Ромащенко та парафіяни храму свв. апп. Петра і Павла. У порядку денному обговорювалися питання збереження сільської школи, відкриття дитячого садка та інші нагальні проблеми. Василь Онисимович з розумінням вислухав побажання населення і  підтримав ініціативу відродження села. Також, голова райдержадміністрації виявив інтерес до життєдіяльності приходу с. Васине та до його духовного відродження.

В зустрічі взяли участь:

Депутат Знаменської районної ради,

Начальник Фінансового управління районної державної адміністрації Біскуп Г. М.,

Начальник Відділу освіти районної державної адміністрації Паценко Е. Ю.,

Голова Мошоринської сільради Кондратенко А.Г..

Автор: протоієрей Костянтин Ромащенко

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.