Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Зустріч Керуючих Кіровоградською та Олександрійською єпархіями з головою Облдержадміністрації

27 лютого 2014 року Високопреосвященніший архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф та Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп спільно подали звернення до нині діючого голови Обласної державної адміністрації Чорноіваненка Олександра Анатолійовича стосовно подій останніх місяців, що призвели, на жаль, до досить напружених  суспільно-політичних відносин, більше того жертв і багаточисельних поранених та знівечених.

У процесі конструктивного діалогу було досягнуто порозуміння стосовно напрямку подальших спільних дій для підтримки миру і добропорядних відносин, в тому числі й міжконфесійних, на теренах Кіровоградщини.

Додаткові матеріали:

Голові  Кіровоградської обласної  ради

Чорноіваненко О.А.

Шановний Олександр Анатолійович!

Події останніх місяців призвели, на жаль, до різкого погіршення  суспільно-політичного  та економічного стану нашої Держави. Гострий братовбивчий конфлікт  призвів до загибелі наших співвітчизників.

Ми підносимо молитви за упокій загиблих. Ми молимось про припинення

напруги у нашому суспільстві, мир та злагоду на нашій землі.

Нещодавно, 25 лютого 2014р., відбулися збори священнослужителів Олександрійської єпархії на яких були присутні 120-ть священників які обслуговують 130-ть приходів в  11-ти  районах Кіровоградської області. На зборах була висловлена загальна думка про те, що Церква як ніколи повинна стати джерелом миру і стабільності в Україні. Було також висловлено занепокоєння про те, що існують намагання певних радикальних сил  перенести конфлікт  у релігійну  площину. Створення конфліктних ситуацій навколо Києво-Печерської Лаври, навколо Почаєвської Лаври, спроба захоплення Сумського єпархіального управління – тому яскраві приклади. Реальна небезпека як наслідок підвищення радикального та кримінального фону в країні існує і в Кіровоградській області.

Звертаємось до Вас як до очільника нашого регіону,  і просимо  - не допустити виникнення релігійних конфліктів у нашій області.

Згідно Конституції України кожен має право на вільне висловлення своїх релігійних переконань та безперешкодне сповідування власних поглядів, а держава є гарантом цих свобод.

Нехай Всемилостивий Господь подасть мир та благополуччя нашому багатостраждальному народу.

Закликаємо на Вас Боже благословіння  в цей нелегкий для всіх нас час.

Від  імені, та за дорученням зборів

священнослужителів Олександрійської єпархії

Керуючий Олександрійською єпархією

єпископ Олександрійський і Світловодський

БОГОЛЄП

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.