Зустріч Правлячого Архієрея з Патріархом Олександрійським і всієї Африки Феодором ІІ

28 липня 2013 року, у День святкування 1025-річчя Хрещення Русі, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп зустрівся з Блаженнішим Патріархом Олександрійським і всієї Африки Феодором ІІ.

Його Преосвященство з Блаженнішим Патріархом Феодором ІІ обмінялися взаємними привітаннями зі святом, яке всіх об’єднало у Христі союзом віри і братської любові. Його Блаженство з радістю сприйняв, що й на Україні є Олександрійська кафедра і побажав, щоб вона «сходила із сили в силу» і мала достойні Плоди Святого Духа під омофором Правлячого Архієрея.

Загалом, зустріч мала дружній і сповнений духовної наснаги характер.

Протоієрей Віталій Коваленко

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.