З благословення Преосвященнішого єпископа Боголєпа у світ вийде нова книга

По благословінню преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, у лютому 2019 року відоме видавництво випустить книгу, присвячену писанкам.
Авторкою книги, що отримала назву “Українська народна писанка”, є прихожанка Свято-Покровського собору Ірина Михалевич. Видання вийде друком у видавництві "Клуб сімейного дозвілля".
Бажаєте дізнатися як і чим писати писанку? Хочете навчитися фарбувати писанку натуральними барвниками або й розширити список відомих вам рецептів? Про все це — на сторінках видання.
Усі розділи проілюстровано кольоровими фото.
У книзі читач знайде розповіді про походження звичаю виготовлення пасхальних яєць, дізнається, яку молитву читати перед початком роботи, довідається секрети приготування різних писанкарських барвників. Покрокові фото, укладені в окремому розділі, допоможуть написати найкрасивіші орнаменти. Отож творімо красу! Адже вона єднає людські серця з Богом.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.