Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

З Днем Народження, Владико!

Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.

Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.

Ваше Преосвященство,

щиросердечно вітаємо Вас з Днем Народження і надіємося, що Ваші простота, доброзичливість, небайдужість, жива молитва, пастирське слово, святительське служіння принесе ще більше плодів і ще багато сердець відкриється для пізнання істини.

Духовенство Олександрійської єпархії

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.