З молитвою біля зруйнованої святині

7 липня, на свято Різдва Пророка і Предтечі Господнього Іоанна, в с.Велика Чечеліївка Новгородківського району відбулася радісна подія. В цей день духовенство Компаніївсько-Новгородківського округу га чолі з благочинним прот.Євгенієм, а також жителі села зібралися на місці, де стояв величний монастирський собор для спільної молитви. Цей день був престольним святом обителі, тому на честь цього свята духовенство відправило молебень з акафістом св.Іоанну Хрестителю. По закінченні молебня благочинний прот.Євгеній звернувся до присутніх із словом привітання, а також коротко розповів про історію втраченої святині. Також він вручив завідувачу сільської бібліотеки Олександрі Оводенко книгу про Іоанно-Чечеліївский жіночий монастир, яка містить унікальні документи, пов'язані зі становленням обителі, її існуванням і роллю в житті навколишнього населення до самого її закриття.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.