Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

З нагоди 700-річчя памяті прп.Сергія Радонезького

В липні місяці поточного року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп до 700-ї річниці пам`яті прп. Сергія Радонезького звершив візит, зокрема до Троїце-Сергієвої Лаври, Псково-Печерської Лаври та Оптинської Пустині, де звершував Богослужіння разом з Архіпастирями та духовенством монастирів, брав участь у монахському житті та трудах духовних.

Також, Його Преосвященство відвідав келії прп.Сергія Радонезького та старців оптинських.

Владика Боголєп у день пам’яті прп.Сергія Радонезького взяв участь у літургії, яку очолив Святіший Патріарх Кирил у співслужінні з митрополитом Онуфрієм, місцеблюстителем Київської митрополичої кафедри та іншими багаточисельними Архіпастирями з ближнього і дальнього зарубіжжя.

Чимало теплих вражень і духовної наснаги відчувалося в місцях, де, у свій час, просіяли святі угодники Божі, що прославилися на весь світ своїми духовними подвигами та їхніми плодами.

Фото: Кирил Божко

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.