В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Кожного дня відкривається глибина духовності

22 лютого 2018 року, в Першу седмицю Великого поста, Преосвященніший єпископ Боголєп звершив Велике Повечір‘я у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.

Його Преосвященству співслужили священики храму.

По завершенні богослужіння архієрей закцентував увагу присутніх на Великому каноні, адже кожного дня він відкриває повноту глибини нашої віри, її справжньої духовності.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.