Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Кров заради життя...

Сьогодення для кожного з нас ставить чимало питань, проте головним завжди буде: "бути чи не бути", "тільки говорити чи діяти"?

5 листопада 2017 року при каплиці на честь Пантелеімона Цілителя Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив молебень у співслужінні з протоієреями Олександром Шнякіним та Валерієм Римарем, за участі представників військової частини №2269 м.Олександрії.

У своєму слові архієрей звернув увагу на проблему недостатньої кількості крові в лікарнях для можливості спасти ще одне життя чи в зоні АТО, чи у звичайних місцевих лікарнях. Проблема донорства - це проблема нашого вибору: допомогати чи залишатися байдужими, голословними. Владика закликав всіх, кому дозволяє здоров'я і фізичні можливості, не залишитися осторонь цієї ситуації, адже це можливість своїм вчинком дати можливість комусь жити, радіти своїм дітям, батькам.

І вже цього ж дня клірики Олександрійської єпархії стали і будуть донорами.

Видео:
Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.