Круглий стіл в Долинській районній державній адміністрації до ювілею 1025-річчя Хрещення Русі!

В приміщенні Долинської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу до 1025-ї річниці Хрещення Київської Русі.

В засіданні приймали участь голова райдержадміністрації Г. Вітряк, голова районної ради Г. Данилюк, настоятель Свято-Покровської церкви протоієрей Віктор Місяйло, депутати районної ради, а також сільські голови району.

На засіданні протоієрей  Віктор розповів присутнім про Хрещення Русі  святим рівноапостольним князем Володимиром Великим, про Його життєвий      шлях та змінення народу, відношення до Київської Русі інших європейських країн та їх правителів після прийняття нею християнства.

Також була порушена і наболіла тема останніх років, в яку вносять чималий вклад і засоби масової інформації: язичне  святкування неіснуючого в православ’ї свята «Івана Купала». Протоієрей Віктор Місяйло підкреслив, що князь Володимир Великий прийняв віру в єдиного Бога, а ідолів всіх спалив, проте деякі християни в день великого Божого угодника Іоанна Хрестителя продовжують святкувати язичницьке свято Купала, що є неповагою до своєї віри та її вагомого внеску в історію нашого народу.

Було задано багато запитань, на які о. Віктор  дав змістовну відповідь і привітав всіх з наступаючим святом, побажав всім бути відданими синами та дочками Православної Віри та послідовниками Хрестителя Русі святого рівноапостольного князя Володимира.

Автор: настоятель Свято – Покровської церкви села Кірово Долинського благочиння протоієрей Віктор Місяйло.

Інформація надана благочинним Бобринецького округу протоієреєм Володимиром Чуторой

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.